Manchester City taraftar tokeni Socios’da!

Socios’un başlatmış olduğu Soyunma Odası – LTO (Locker Room) etkinliğinden anlaştığı diğer takım Manchester City oldu!

Manchester City’de artık Socios’da!

5 Ekim 2020 tarihinde Socios üzerinden hayata geçirilen Soyunma Odası etkinliğinde 3 takımın temsili taraftar tokenleri projeye tanımlanmıştı. Tanımlanan takımlardan Real Madrid, Manchester City ve AC Milan kulüplerinin temsili taraftar tokenlerine büyük ilgi olmuştu. İlk önce Real Madrid temsili soyunma odası tokeni The Galácticos ($LOCK-TG) tükenmiş sırasıyla bunu AC Milan temsili tokeni Milan Devils ($LOCK-MD) ve Manchester City temsili tokeni Blue Manchester ($LOCK-BM) izlemişti.

Günden güne büyümeye devam eden Chiliz & Socios projesi bünyesine kattığı diğer takımı da bugün (19.03.2021) itibariyle açıklamış oldu.

Manchester City Taraftar Tokeni $CITY artık Socios’da!

$CITY token Socios'da!
CEO Alex Dreyfus $CITY Tokeni anons ediyor!

CEO Alex Dreyfus bugün (19/01/2020) Youtube canlı yayını üzerinden paylaştığı haber ile takipçilerine uzun zamandır bekledikleri müjdeyi verdi. Herkese merhabalar, bizleri takip eden herkese selamlar ve çok teşekkürler. Son haftalar için ekibime ve bizleri takip eden herkese teşekkür etmek isterim. Son dönemde çok sayıda yeni takımla anlaşmalarımız oldu. Fakat öncelikle sizlere ilan etmek istediğim bir takım var. Manchester City’i Socios.com ailesine ve Chiliz blokchain’e katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu bizim çok önemli bir adım, neredeyse 2 senedir bunun için uğraşmaktayız. $CITY Taraftar Token’i yakında piyasada olacak ve bunun için çok mutluyuz. Soyunma Odası tokenları yakında $CITY Taraftar Tokenlerine dönüştürülebilecek. Her 1 Mancester City Token alan için 4 Token verilecek.

Ayrıca konu ile ilgili CEO Dreyfus yeni yatırımları ve odak noktaları ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

Önümüzdeki dönemde Amerikan Spor Dünyası için de yatırımlar içinde olacağız. Brezilya’nın yeni Türkiye olduğunu söyleyebilirim. Brezilya’daki takipçilerimize selam vermek isterim. Brezilya’dan takımlar da yakında aramızda olacak. Yakında eğlence dünyasına da giriyoruz. Gelecekte müzik dünyasında, eğlence dünyasında yer alacak, e ticaret platformlarıyla ortaklıklar geliştireceğiz. Avrupa’da hali hazırda büyük ortaklıklarımız var. Fakat Amerika’da işler biraz farklı. Amerika’daki spor organizasyonlarıyla ortaklıklar için ABD’deki ulusal liglerle ilişkilerimizi geliştirmek istiyoruz. Socios.com’da günlük 100.000 kullanıcı seviyesine geldik. NFT ve biriktirilebilir ürünlerle çok daha yeni şeyler deniyor olacağız. Socios platformunda yer almak için kullandığınız $CHZ’nin yardımıyla, kripto paramız da gelişmekte ve ilerlemekte. Yeni partnerlar ve kullanıcılara ulaşmak için sürekli çalışmaktayız.

Manchester City – Blue Manchester ($LOCK-BM) için Socios üzerinden yatırım yapanlara bazı şartlar iyileştirilerek değiştirildi. Bu hususta;

  • Tüm $LOCK-BM tokenları $CITY Fan Token’larına dönüşecek ve 22 Mart Pazartesi günü Socios.com cüzdanlarına dağıtılacak.
  • $CITY şimdilik işleme açık olmayacak.
  • $CHZ’den Fan Token’a dönüşüm oranlarını değiştiriyoruz. Her 200 $CHZ karşılığında 1 Fan Token almak yerine şimdi 4 tane alıyor olacaksınız. Dağıtım anında her bir Fan Token 50 $CHZ değere sahip olacak.
  • $CITY Toplam Token Arzı: 20 milyon
  • LOCK-BM soyunma odasına katıldıysanız, kitlediğiniz miktarın %15’i kadar $CHZ bonusu 19 Mart Cuma gününün bitimine kadar (CET) Socios.com cüzdanınıza yüklenecek.

Projenin gidişatına bakıldığında soyunma odası etkinliğinin bununla sınırlı kalmayacağını, devamının geleceğini söylemek mümkün. Devamının soyunma odasında bulunan diğer takımlarla mı yoksa yeni bir dolap etkinliği ile mi olacağını hep birlikte göreceğiz. Bu etkinliği kaçırdım diye üzülenler için üzülmemesini Chiliz & Socios tarafından bu tür sürpriz etkinliklerin devamının geleceğini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir