Chiliz & Socios Mart Ayı Gelişmeleri?

Mart ayı da tıpkı Şubat ayı gibi biz Chilizenlerin; $CHZ’de yaşanan volatil hareketler, ekosisteme gelen yeni takım, yeni borsa antlaşmaları ve etkinlikler ile geceleri uykusuz kalmamıza olumlu manada neden oldu. Bu içerikte sizler için Chiliz & Socios ekosisteminde Mart ayında neler olduğunu madde madde iletmeye çalışacağız.

İçindekiler

Chiliz & Socios ekosisteminin günden güne tıpkı bir bebek gibi büyüdüğünü görmek biz Chilizenler için mutluluk verici. Şirketin NFT‘ler konusunda yakında patlatacağı çalışmalar, Dünya’nın en ücra köşesindeki yatırımcılara ulaşma çabası, yeni borsa listelenmeleri, ekosisteme yeni kulüplerin katılması ve dev etkinliklerde yer alması bizi mutlu eden hadiselerden.

Changelly Borsasında $CHZ’nin Listelenmesi!

Bu hususta Chiliz & Socios büyümeye Mart ayında da emin adımlarla devam etti. 9 Mart 2020 tarihinde duyurulan Changelly Borsası ile antlaşması Mart ayının önemli gelişmelerinden sadece bir tanesi. Twitter’dan gelen; “Harika haber: $CHZ, spor hayranları etkileşim ağının özel bir platform içi para birimi Changelly’de listelenmiştir!” tweeti ile biz Chilizenler ve yatırımcılara güzel haber paylaşıldı. Şimdilik sadece $CHZ’nin listelendiği borsada ilerleyen dönemlerde taraftar tokenlerin de listeleneceğini ön görmek için kahin olmaya gerek yok sanırım.

$CHZ’nin OKex Borsasında Listelenmesi!

Mart ayında yaşanan bir diğer güzel gelişme de tıpkı Changelly platformu gibi $CHZ’nin bir başka borsa olan OKex’de listelenmesi oldu. 3 Mart tarihli haberdeOKEx, spot işlemler için Chiliz’in kendi tokeni CHZ’yi listeliyor” ile paylaşılan başlıkla biz Chilizenlere güzel haber paylaşıldı. Ekosistemin bu şekilde farklı borsalardan destek alarak büyümesi bizi mutlu eden önemli hususlardan biri olarak tarihe geçmiş oldu.

Chiliz Show 4.Bölüm!

Resmi Socios çalışanları tarafından canlı olarak yayınlanan, ekosistemde yaşanan gelişme ve yeni haberlerin paylaşıldığı Chiliz Show’un 4.bölümü sürpriz bir açıklamaya sahne oldu. Şimdilik maalesef sadece İngilizce olarak herhangi bir altyazı olmadan yapılan yayını, İngilizce bilmeyen Chilizenlerimiz için Twitter hesabımızdan anlık Türkçe olarak flood şeklinde paylaştık. İlgili flood’u incelemek için yukarıda paylaştığımız Tweet’e tıklayabilir, bu tür gelişmelerden haberdar olmak ve en güncel içerikler için Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz. Ayrıca Facebook kullanıcısı iseniz Facebook hesabımızı da takip etmenizde yarar var.

Bitcoin.com borsasında yapılan AMA Etkinliği!

Dev kripto para borsalarından biri olan Bitcoin.com’da $CHZ’nin listelenmesi adına resmi Chiliz çalışanı Siyi Chan, aktif olarak Telegram’da 30.000’den fazla kullanıcısı olan Bitcoin.com’un AMA (Ask me Anything) “Bana İstediğin Soruyu Sor” etkinliğine katıldı. Yeni listelenmelerin yanı sıra ekosistemin reklamının yapılması için yararlı olan bu tür etkinliklere şirket tüm hızıyla devam ediyor.

Ülkemiz Süper Lig Temsilcisi güzide spor kulübü Göztepe’nin ekosisteme katılması!

Göztepe Socios’da Taraftar Token Çıkarma Planlarını Duyurdu başlıklı paylaşılan haberde bir diğer güzel haber ülkemizden geldi. Chiliz ile ortaklık kuran Türk futbol kulübü Göztepe, blok zinciri tabanlı taraftar etkileşimi ve ödül platformu Socios.com’da $GOZ Fan Token piyasaya süreceğini açıkladı. 3 Mart tarihinde yaşanan bu gelişme kısa bir süre sonra Göztepe taraftar tokeninin Chiliz borsasında artık alınıp-satılacağının göstergesi. Chiliz Borsası hakkında daha fazla bilgi ve hesabınızı oluşturmak için sizler için rehber niteliğinde hazırladığımız bu içerikten yararlanmanızda fayda var! Dilerseniz doğrudan referanslı kayıt linki ile buraya tıklayarak hemen Chiliz Borsası hesabınızı oluşturabilirsiniz!

$CHZ’nin Rekor Kırması!

Chiliz & Socios ekosisteminin finansörü $CHZ Coin 8 Mart tarihinde bir başka yapı taşını geride bırakarak 1 Milyar Dolar piyasa değerine ulaştı! Şirket kurucusu aynı zamanda CEO’su olan Alex Dreyfus tarafından paylaşılan Tweet ile “Yukarı ve aşağı. Her ne olursa olsun inşa etmeye devam edeceğiz. Bugün $CHZ BİR MİLYAR USD piyasa değerine ulaştı. Spor ve eğlence endüstrisi için lider tokenleştirme platformuyuz ve ÇOK daha fazlası geliyor 🙂 Bizi izlemeye devam edin ve yolculuğun tadını çıkarın. (sakin ol, inşa etmeye devam et).” ifadelerine yer verildi. Bu haber ile ekosistem için bir başka yapıtaşının artık geride kaldığını söylemek mümkün.

Barcelona kulübü için NFT ön gösterimi!

Milyonlarca taraftara sahip İspanyol devi, La Liga temsilcisi Barcelona kulübünün ilerleyen dönemde NFT alanında çalışma yapılacağı haberi resmi Twitter hesaplarından ön gösterim şeklinde duyuruldu. Resmen gövde gösterisi olan bu paylaşım için NFT hakkında bilgi sahibi değilseniz, bilgi sahibi olmanızı öneririz. NFT hakkında bilmeniz gerekenleri sizler için bu makalede açıklamıştık daha fazla bilgi için ilgili içerikten bilgi sahibi olabilirsiniz!

AC Milan kulübü için NFT ön gösterimi!

Milyonlarca taraftara sahip yakın zamanda ekosisteme katılan, İtalyan devi, Serie A temsilcisi AC Milan kulübünün ilerleyen dönemde NFT alanında çalışma yapılacağı haberi AC Milan resmi Twitter hesabından duyuruldu. Yüzlerce beğeni ve retweete neden olan Tweet, ekosistemin tanınması açısından güzel bir reklam sağladı. Resmen gövde gösterisi olan bu paylaşım için NFT hakkında bilgi sahibi değilseniz, bilgi sahibi olmanızı öneririz. NFT hakkında bilmeniz gerekenleri sizler için bu makalede açıklamıştık daha fazla bilgi için ilgili içerikten bilgi sahibi olabilirsiniz!

Galatasaray Spor kulübü için NFT ön gösterimi!

Ülkemizin güzide spor kulübü, Süper Lig temsilcisi Galatasaray spor kulübünün ilerleyen dönemde NFT alanında çalışma yapılacağı haberi Galatasaray Spor Kulübü resmi Twitter hesabından paylaşılan Tweet ile duyuruldu. 8000’den fazla beğeni ve 500’den fazla retweete neden olan bu tweet ekosistemin tanınması açısından güzel bir reklam sağladı. Resmen gövde gösterisi olan bu paylaşım için NFT hakkında bilgi sahibi değilseniz, bilgi sahibi olmanızı öneririz. NFT hakkında bilmeniz gerekenleri sizler için bu makalede açıklamıştık daha fazla bilgi için ilgili içerikten bilgi sahibi olabilirsiniz!

Paris Saint-Germain kulübü için NFT ön gösterimi!

Milyonlarca taraftara sahip, Fransız Dev, Fransa 1.Ligi temsilcisi Paris Saint-Germain FC’nin ilerleyen dönemde NFT alanında çalışma yapılacağı haberi Paris Saint-Germain resmi Twitter hesabından Fransızca olarak paylaşılan Tweet ile duyuruldu. Yüzlerce beğeni ve retweete neden olan bu tweet ekosistemin tanınması açısından güzel bir reklam sağladı. Resmen gövde gösterisi olan bu paylaşım için NFT hakkında bilgi sahibi değilseniz, bilgi sahibi olmanızı öneririz. NFT hakkında bilmeniz gerekenleri sizler için bu makalede açıklamıştık daha fazla bilgi için ilgili içerikten bilgi sahibi olabilirsiniz!

$CHZ’nin, Binance’da Brezilya Para Biriminde Listelenmesi!

Ekosistemde Türkiye kadar büyük bir kullanıcı kitlesine sahip Brezilya’da ülkenin kullanıcılarını sevindirecek açıklama dünyanın en büyük kripto para borsası Binance‘dan geldi! Binance tarafından paylaşılan “Binance AVAX / EUR, BTT / TRY, CHZ / BRL ve UNI / EUR İşlem Çiftlerini Ekliyor” başlıklı haberde $CHZ’nin Brezilya Reali para biriminde de listelenmeye başlanacağı Brezilyalı Chilizenler için duyuruldu! Ekosistemin büyümesi adına $CHZ’nin farklı paritelerde listelenmesi market değeri ve piyasa fiyatı için harika bir haber! Ayrıca Dünya’nın en büyük kripto para borsası Binance hakkında daha fazla bilgi için sizler için hazırladığımız içeriği inceleyebilir, %5 komisyon indirimiyle doğrudan hesabınızı hemen açmak için bu linki kullanabilirsiniz!

Ekosistemin Afrika’da da aktif olmaya başlaması!

Yavaş yavaş Dünya’nın dört bir tarafında bilinmeye başlayan Chiliz & Socios ekosisteminin yeni hedefi hiç şüphe yok ki Afrika kıtası! Bu hususta çalışmalarına devam eden şirket, Afrika’da bilinirliğini arttırmak için bölgenin en büyük kripto para borsalarından biri olan FTX’de bir AMA etkinliği gerçekleştirdi. Çok sayıda katılımcının katıldığı etkinlik ekosistemin reklamının yapılması açısından harika bir şekilde gerçekleştirildi.

Legends Investment Network’da Yer Almak!

Chiliz & Socios ekosistemi, Amerika’da faaliyetlerini hızlandırmak ve bilinirliğini arttırmak için 25 Mart tarihinde paylaşılan haber ile, Profesyonel sporcular ve eğlenceler için özel bir küresel sosyal etki yatırım ağı olan Legends Investment Network’da yer aldı. Şirket kurucusu aynı zamanda CEO’su Alex Dreyfus’un da konuşmacı olarak katıldığı etkinliğe yalnızca özel bir davet ile katılınabiliyor. E-spor, koleksiyon ve spor bahisleri dahil olmak üzere spor endüstrisinin gelişimi hakkında bilgi edinmek için 100’den fazla profesyonel sporcuya, eğlenceye, aile ofisine ve melek yatırımcının katıldığı VIP etkinlikte Socios sponsorlar arasında yer aldı. Ekosistemin üst segmentte reklamının yapıldığı VIP etkinlik bu hususta harika bir reklam aracı oldu!

Manchester City’nin Socios Ekosistemine katılması!

Sizler için daha önce sitemizde manşetlerimize taşıdığımız “Manchester City taraftar tokeni Socios’da!” haberini Mart ayının en önemli gelişmeleri arasına tekrardan eklemezsek bu habere haksızlık etmiş oluruz! Ekosisteme katılan dev İngiliz kulübünün detaylı haberi için bu içeriğe göz atmanızda fayda var! Ayrıca Manchester City kulübünün resmi internet sayfasından da paylaşılan “İngiltere Premier Lig lideri Manchester City, $CITY Taraftar Tokenini başlatmak için Socios.com ile güçlerini birleştirdi.” başlıklı habere ilgi olağanüstü oldu. Yüzlerce devasa spor ve haber sitelerinin de paylaştığı haber büyük sükse yarattı. Ekosistemin artık İngiltere’de de yer alacak olması büyük bir gelişme olarak tarihe geçti.

Dünyaca Ünlü Yıldız Futbolcu Cristiano Ronaldo’ya $JUV Token ile ödüllendirme!

Chiliz & Socios Ekosisteminin en büyük parçalarından biri olan, milyonlarca taraftara sahip, İtalya’nın en büyük spor kulübü, Juventus; dünyanın gelmiş geçmiş en başarılı sporcu sıralamasında listede başa oynayan süper yıldızı Cristiano Ronaldo’ya 770. gölünü atması şerefine bu anı ölümsüzleştirdi. Bu anı taçlandırmak için Cristiano Ronaldo’ya özel bir jest yapan kulüp, süper yıldızın ödülünü kulübün kendi taraftar tokeni $JUV ile verdi! Ronaldo’nun kameralara gülümseyerek ödülünü alması Juventus’un resmi twitter hesabından da yayınlandı. Yüzlerce beğeni, yorum ve retweet alan içerik ekosistemin yaygınlaşması için harika bir araç oldu!

Chiliz Show 5. Bölüm!

Resmi Chiliz & Socios çalışanları tarafından canlı yayında Youtube üzerinden yapılan Chiliz Show’un 5. bölümüne Mart ayı ev sahipliği yaptı. Önemli yol haritası ve geçmiş verilerinin paylaşıldığı yayını tekrar izlemek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz. Yayın kalitesi ve içeriğin geliştirildiği bölümde önemli noktalara değinildi. Ayrıca günden güne büyüyen ekosistemin canlı yayınının beşinci bölümünü 20.000’den fazla Chilizen canlı olarak izledi. Yayınlar arasında rekorun kırıldığı bölüm ekosisteminin günden güne ne kadar büyüdüğünün en önemli göstergelerinden!

Hindistan’da Büyüme Çalışmaları!

Mart ayı içerisinde OKex borsasında listelenen $CHZ, Dünya’nın dört bir yanında büyüme faaliyetlerini sürdürmek için büyük çoğunluğu Hintli yatırımcılar olan OKex borsasının AMA etkinliğine katıldı. Resmi OKex Hindistan Twitter hesabın tarafından paylaşılan duyuruda Chiliz & Socios ekosistemi topluluk lideri Siyi Chen AMA (Bana Soru Sor) etkinliğine konuk oldu. Yüzlerce Hintli yatırımcının konuk olduğu etkinlik harika bir şekilde gerçekleşti!

AC Milan ve OG’nin Taraftar Tokenlerinin Brezilya’da Listelenmesi!

Ekosistemin önemli parçalarından olan dev İtalyan kulübü AC Milan ve önemli e-Spor takımı OG’nin taraftar tokenleri $ACM ve $OG, Türkiye kadar büyük bir Chilizen’e sahip Brezilya’da listelendi! Brezilya’nın en büyük kripto para borsası Mercado’da listelenen taraftar tokenleri bu sayede Chiliz Borsası dışında (Binance, Paribu gibi) farklı bir borsada listelenmiş oldu. Ülkemizden maalesef doğrudan erişimin olmadığı borsa, Brezilya’lı kullanıcılar tarafından Binance’dan sonra 2.sırada yer alıyor. Taraftar tokenlerin sadece Chiliz borsasında sınırlı kalmayacağının göstergesi olan bu haber, taraftar tokenlerin ilerleyen dönemlerde başka borsalarda da listeleneceğinin en büyük göstergesi. Ayrıca en uygun fiyatları ve birçok avantajıyla işlem yapmak için henüz Chiliz Borsası hesabınız yoksa referanslı kayıt avantajıyla hesap oluşturmak için bu linki kullanabilir ayrıntılı bilgi için sizler için hazırlamış olduğumuz “Chiliz.net Nedir? (Chiliz.net Hesap Açma?)” içeriğini inceleyebilirsiniz.

Mart ayında çok önemli gelişmelerin yaşandığı Chiliz & Socios ekosisteminin emin adımlarla büyüdüğünü ve ilerleyen dönemlerde büyüyeceğini ön görmek için kahin olmaya gerek yok. Sizler için bu içerikte Chiliz & Socios Mart ayı gelişmelerini madde madde iletmeye çalıştık. En güncel gelişmelerden haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edebilir, Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz. Ayrıca şirketin resmi Chiliz & Socios Türk Telegram topluluğuna da katılarak doğrudan bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram topluluğunda gönüllü olarak gece gündüz demeden emek veren değerli alliancelarımız Mehmet Orhan, Onur Yıldırım ve Waybe Suricata‘ya bir teşekkürü çok görmeyin. Sevgili alliancelarımıza destek olmak için isimlerine tıklayarak Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına aşağıdaki yorum kısmına düşüncelerinizi iletmekten lütfen çekinmeyin. CEO’muz Alex Dreyfus’un da sık sık belirttiği gibi “Keep Calm, Build it!” – Sakin ol, İnşa Etmeye Devam Et! 🙂

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir